Uw Experience
Daar staat u dan, bij de zoveelste veel te dure
fotograaf. De sessie duurt nog geen half uur en de foto's die enigszins een beetje leuk zijn, kosten een fortuin! Wat nu? Met de prachtige
kinderfotosessie voor 2
kinderen van Golden Moments heeft u geen afgeraffelde
fotosessie, geen gehaast, geen gedoe en boven alles geen slechte foto's! In de fotostudio wordt er door een professioneel team gezorgd voor een ongedwongen en ontspannen sfeer waar u en uw kinderen kunnen genieten van deze fotosessie.
Deze fotosessie is voor 2 kinderen. Ze worden allebei apart op de foto gezet maar ook samen. Daarnaast bestaat de mogelijkheid om de kinderen met de ouders of grootouders op de
foto te laten gaan. Aan het einde krijgt u ook een gratis foto van de kinderen in poster formaat (t.w.v. €59) en kunt u de andere foto's eventueel nabestellen. Dit is altijd leuk voor grootouders en natuurlijk voor uzelf.
Kwaliteit, creativiteit en originaliteit zijn tijdens deze kinderfotosessie gegarandeerd!
Kinderfotosessie:
-
Fotografie in 1 outfit, op verzoek ook samen met de ouders of grootouders
- Incl. 1 gratis poster 30 x 45 cm (t.w.v. € 59,-)
- Kleur- en zwart-wit-overzicht van alle gemaakte foto's (voor nabestellingen)
Belangrijke informatie
Voor deze kinderfotosessie geldt een maximale leeftijd van 11 jaar.
Het Weer
De fotosessie is niet afhankelijk van het weer.
Duur van deze experience
De kinderfotosessie duurt ongeveer 1 uur. Houdt u er rekening mee, dat u minimaal 5 minuten voor aanvang aanwezig dient te zijn, en dat de fotosessie soms kan uitlopen.
U en hoeveel anderen
Deze fotosessie is voor 2 kinderen. De kinderen worden apart en samen gefotografeerd en het is ook mogelijk om de kinderen samen met de ouders en grootouders op de foto te laten gaan.
Toeschouwers
Toeschouwers zijn van harte welkom om een gedeelte van deze kinderfotosessie te bekijken. Neem gerust uw familie of vrienden mee en laat ze genieten van dit speciale moment.
Kleding
Wij adviseren u om voor deze fotosessie verschillende kledingstukken mee te nemen. Uw kinderen worden in een outfit gefotografeerd, maar het is handig als u meer outfits meeneemt, zodat u die dag samen met de fotografe een goede keuze kan maken.
Beschikbaarheid
De fotosessie is het gehele jaar door beschikbaar op maandag t/m zaterdag. Wij adviseren u wel om vroegtijdig een datum te reserveren omdat de zaterdag erg populair is.
Locaties
De kinderfotosessie vindt plaats in
Nieuw Beijerland.